• II MIEJSCE, VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2011
    Wykonawca: Bartosz Rogacki IV c6   Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski
  • II MIEJSCE, VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6   Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski
  • II MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Bartosz Rogacki IV c6   Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski
  • I MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6   Nauczyciel: mgr. Julian Kwiatkowski
  • Finalista, Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Warszawa, 2011
    Wykonawca: Wojciech Grzeliński V c6   Nauczyciel: mgr Dariusz Gruszecki
  • Finalista, Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów CEA Warszawa, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6   Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski
  • Wyróżnienie, II Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej Skierniewice, 2011
    Wykonawca: Kacper Tomczyszyn II c6   Nauczyciel: mgr Elżbieta Wójtowicz – Kwiatkowska
  • II MIEJCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Adrianna Pielech III c6   Nauczyciel: mgr Bartosz Krechowiec
  • Wyróżnienie, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Zespół akordeonowy   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • III MIEJSCE, XIV Konfrontacje Akordeonowe (ogólnopolskie) Gorlice, 2011
    Wykonawca: Aleksandra Merena III c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • I MIEJSCE, VIII Dolnoślaski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2011
    Wykonawca: Aleksandra Merena III c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II MIEJSCE, VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2011
    Wykonawca: Artur Borowiec I c4   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • Wyróżnienie, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Maciej Szwed VI c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Mateusz Leśniewski V c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • I MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Aleksandra Merena III c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • III MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Michał Porczyński II c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • III MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Artur Borowiec I c4   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • Wyróżnienie, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin – Legnica – Głogów – Wałbrzych – Kłodzko Lubin, 2011
    Wykonawca: Tomasz Borowiec I c4   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II MIEJSCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Michał Cedro II c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Gumienny
  • III MIEJSCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Klara Zimna IV c6   Nauczyciel: mgr Ryszard Wachowski
  • II MIEJSCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Justyna Jasiurkowska IV c6   Nauczyciel: mgr Ryszard Wachowski
  • I MIEJSCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Natalia Tatuśko IV c6   Nauczyciel: mgr Ryszard Wachowski
  • II MIEJCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Anastazja Kruczek I c6   Nauczyciel: mgr Konrad Dragan
  • II MIEJCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Bartosz Barankiewicz III c4   Nauczyciel: mgr Konrad Dragan
  • III MIEJSCE, IX Międzyszkolny Konkurs na miniaturę Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Marta Mikołajczak III c4   Nauczyciel: mgr Anna Szpil
  • I MIEJCE, III Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica, 2011
    Wykonawca: Eliasz Oleśniewicz I c4   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II MIEJCE, III Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica, 2011
    Wykonawca: Artur Borowiec I c4   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • WYRÓŻNIENIE, III Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica, 2011
    Wykonawca: Michał Porczyński II c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • WYRÓŻNIENIE, III Turniej Młodych Akordeonistów Oleśnica, 2011
    Wykonawca: Jakub Porczyński II c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • WYRÓŻNIENIE, MIĘDZYNARODOWY KONKURS AKORDEONOWY Przemyśl, 2010
    Wykonawca: Aleksandra Merena III c6   Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk
  • Wyróżnienie, XIV Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków SM I st. Bystrzyca Kł., 2007
    Wykonawca: Marcela Łataś   Nauczyciel: mgr Ryszard Wachowski
  • III miejsce w kategorii do lat 15, Ogólnopolski Konkurs Chodzież, 2007
    Wykonawca: Weronika Nowak   Nauczyciel: Mgr Arkadiusz Stachowski
  • Wyróżnienie, I Konkurs klarnetowy Wrocław, 2007
    Wykonawca: Miłosz Kachniarz   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • Wyróżnienie, I Konkurs klarnetowy Wrocław, 2007
    Wykonawca: Karol Hajduk   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • III miejsce, I Konkurs klarnetowy Wrocław, 2007
    Wykonawca: Jędrzej Szczepaniak   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • II miejsce, I Konkurs klarnetowy Wrocław, 2007
    Wykonawca: Klaudia Biernacik   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • I miejsce, I Konkurs klarnetowy Wrocław, 2007
    Wykonawca: Piotr Wiszowski   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • Złoty Anioł, VIII Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica, 2007
    Wykonawca: “Cantilena”   Nauczyciel: Mgr Andrzej Słowikowski
  • III miejsce, IV Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych w Ostrowie Wlkp. Ostrów Wlkp., 2006
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr Andrzej Słowikowski
  • I miejsce w grupie I, VIII Żagański Turniej Gitarowy (2006) Żagań, 2006
    Wykonawca: Anna Badecka   Nauczyciel: Mgr Arkadiusz Stachowski
  • I miejsce, I Regionalny Konkurs Instrumentalny “Muzyczne figle” (2006) Lubin, 2006
    Wykonawca: Monika Zelent   Nauczyciel: Krystyna Pacześ
  • Wyróżnienie, I Regionalny Konkurs Instrumentalny “Muzyczne figle” (2006) Lubin, 2006
    Wykonawca: Andrzej Napierała   Nauczyciel: Mgr Violetta Kwiatkowska
  • III miejsce, I Regionalny Konkurs Instrumentalny “Muzyczne figle” (2006) Lubin, 2006
    Wykonawca: Grzegorz Czyrski   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II miejsce, I Regionalny Konkurs Instrumentalny “Muzyczne figle” (2006) Lubin, 2006
    Wykonawca: Marcela Łataś   Nauczyciel: Krystyna Pacześ
  • III miejsce w kat. III, IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy (2006) Lubań, 2006
    Wykonawca: Mateusz Pęciak   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • III miejsce w kat. III, IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy (2006) Lubań, 2006
    Wykonawca: Paweł Merena   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • I miejsce w kat. III, IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy (2006) Lubań, 2006
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • Wyróżnienie w kat. II, IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy (2006) Lubań, 2006
    Wykonawca: Paweł Trochanowski   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • Wyróżnienie w kat. I, IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2006
    Wykonawca: Aleksandra Pęciak   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • II Miejsce w kat. I, IV Dolnośląski Przegląd Akordeonowy (2006) Lubań, 2006
    Wykonawca: Patryk Bresso   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II miejsce w kat. I, III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Patryk Komaniecki   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • II miejsce w kat. III., III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Mateusz Pęciak   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • III miejsce w kat. II., III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Paweł Trochanowski   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • I miejsce w kat. II., III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Grzegorz Czyrski   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • III miejsce w kat. I, III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Maciej Szwed   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • II miejsce w kat. I., III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Aleksandra Pęciak   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • I miejsce w kat. I, III Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Legnica, 2006
    Wykonawca: Patryk Bresso   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • I miejsce w grupie I, II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs “Gitaromania” Karpacz, 2006
    Wykonawca: Anna Badecka   Nauczyciel: Mgr Arkadiusz Stachowski
  • II miejsce, XV Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława, 2006
    Wykonawca: Jędrzej Szczepaniak   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • I miejsce, XV Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława, 2006
    Wykonawca: Piotr Wiszowski   Nauczyciel: Mgr Dariusz Gruszecki
  • I miejsce w I grupie wiekowej, I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Wrocław, 2006
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • Srebrny Anioł, VII Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica, 2006
    Wykonawca: Chór “Cantilena”   Nauczyciel: Mgr Andrzej Słowikowski
  • III miejce (na 13 drużyn startujących), Konkurs wiedzy o Henryku Wieniawskim Głogów, 2005
    Wykonawca: Drużyna   Nauczyciel: D. Gumienna, W. Malec
  • Wyróżnienie, VIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej Wrocław, 2005
    Wykonawca: Paweł Merena   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • III miejce, VIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej Wrocław, 2005
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: Mgr Julian Kwiatkowski
  • I miejsce, XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława, 2005
    Wykonawca: Piotr Wiszowski   Nauczyciel: Dariusz Gruszecki
  • I miejsce w grupia średniej, III Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2005
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: Akordeon
  • I miejsce w grupie młodszej, III Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Lubań, 2005
    Wykonawca: Patryk Bresso   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • I miejsce w grupie starszej, XI Festiwal Muzyki Akordeonowej Mława, 2005
    Wykonawca: Dorota Wilczek   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • Wyróżnienie w gr III, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Klaudia Wlaźlak   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • I miejsce w gr. III, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Dorota Wilczek   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • Wyróżnienie w gr II, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Patrycja Kuklińska   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • II miejsce, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Mateusz Pęciak   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce w gr II, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • Wyróżnienie w gr. I, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Paweł Trochanowski   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • Wyróżnienie w gr. I, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Aleksandra Pęciak   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III Miejsce w gr I, I Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Grzegorz Czyrski   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • I miejsce w gr I, II Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Głogów, 2005
    Wykonawca: Patryk Bresso   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • “Złoty Anioł”, VI Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica, 2005
    Wykonawca: “Cantilena”   Nauczyciel: Andrzej Słowikowski
  • Wyróżnienie, XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przesmyśl, 2004
    Wykonawca: Dorota Wilczek   Nauczyciel: Zbigniew Kowalczyk
  • II miejsce – średnia grupa wiekowa, II Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubań, 2004
    Wykonawca: Piotr Zembroń   Nauczyciel: Julian Kwiatkowski
  • I miejsce – średnia grupa wiekowa, II Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubań, 2004
    Wykonawca: Dorota Wilczek   Nauczyciel: Zbigniew Kowalczyk
  • “Srebrny Anioł”, V Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica, 2004
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Andrzej Słowikowski
  • Wyróżnienie, Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Tomasz Śliwowski   Nauczyciel: Lidia Rynkal
  • Wyróżnienie, Konkurs “Muzyka Polska” Jelenia Góra, 2003
    Wykonawca: Dorota Dziuruń   Nauczyciel: E. Wójtowicz – Kwiatkowska
  • Wyróżnienie, V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Agnieszka Szarowska   Nauczyciel: Andrzej Słowikowski
  • Wyróżnienie, V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Wojciech Oleksyn   Nauczyciel: E. Wójtowicz – Kwiatkowska
  • Wyróżnienie, Konkurs “Mój instrument i ja” MCK Legnica, 2003
    Wykonawca: Daria Korko i Anna Dominik   Nauczyciel: Ryszard Wachowski
  • III miejsce, X Prezentacje Młodych Skrzypków Bystrzyca Kł., 2003
    Wykonawca: Daria Korko, Anna Dominik   Nauczyciel: Ryszard Wachowski
  • III miejsce, “Gitariada Kłodzka” Kłodzko, 2003
    Wykonawca: Paweł Piękny   Nauczyciel: Arkadiusz Stachowski
  • Wyróżnienie, Konkurs czytania nut głosem ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: A. Stasiak, D. Rynkar   Nauczyciel: Violetta Kwiatkowska
  • Wyróżnienie, II Miniaturowe Zmagania Flecistów Lubań Sl., 2003
    Wykonawca: Monika Woś   Nauczyciel: Iwona Dynak
  • X miejsce, Regionalny Konkurs Pisania Dyktand Legnica, 2003
    Wykonawca: Monika Woś   Nauczyciel: Wiesław Malec
  • III miejsce, Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy Legnica, 2003
    Wykonawca: Monika Woś   Nauczyciel: Wiesław Malec
  • Złote Dzwony, nagroda indywidualna dla dyrygenta, II Dolnośląski Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I st. Lubin 2003 Lubin, 2003
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • III miejsce, V Dolnośląski Konkurs Gitarowy Kłodzko, 2003
    Wykonawca: Paweł Piękny, kl. VI c6   Nauczyciel: Mgr Arkadiusz Stachowski
  • Laureatka, 28 miejsce w gronie 54 wykonawców, Ogólnopolskie Przesłuchanie Uczniów Klas Akordeonu SM I st. Lublin, 2003
    Wykonawca: Dorota Wilczek, kl III c6   Nauczyciel: Mgr Zbigniew Kowalczyk
  • Laureat, awans do finału ogólnopolskiego, Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary SM I st. Lubin, 2003
    Wykonawca: Paweł Piękny, kl. VI c6   Nauczyciel: Mgr Arkadiusz Stachowski
  • II m., nagroda za najlepsze wykonanie utworu ob., nagroda indywidualna dla dyrygenta, Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica, 2003
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • II miejsce, V Prezentacje Muzyki Akordeonowej Wrocław, 2002
    Wykonawca: Kwintet akordeonowy,    Nauczyciel: Zbigniew Kowalczyk
  • II miejsce, V Prezentacje Muzyki Akordeonowej Wrocław, 2002
    Wykonawca: Dorota Wilczek   Nauczyciel: Zbigniew Kowalczyk
  • Grand Prix, Złote Dzwony Lubina, nagroda indywidualna dla dyrygenta, I Dolnośląski Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I st. Lubin 2001 Lubin, 2001
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • II miejsce, Kłodzki Konkurs Pianistyczny Kłodzko, 2000
    Wykonawca: M. Piękna   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, Kępiński Konkurs Gitary Klasycznej Kępno, 2000
    Wykonawca: K. Pełka   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • Wyróżnienie, Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Myślibórz, 2000
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • I miejsce w kat. chórów I st., nagroda indywidualna dla dyrygenta, Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Ostrów Wielkopolski, 2000
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • II miejsce, XVII Konkurs Pianistyczny Jawor, 1999
    Wykonawca: N. Gorzelnik, M. Piękna   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • I miejsce, XVII Konkurs Pianistyczny Jawor, 1999
    Wykonawca: M. Wiszowski   Nauczyciel: M. Jaskuła
  • I miejsce, Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek, 1999
    Wykonawca: K. Piotrowska (absolwentka)
  • II miejsce, Międzywojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej Żagań, 1999
    Wykonawca: K. Pełka oraz zespół gitarowy
  • II miejsce, Regionalne Przesłuchania Skrzypków Bystrzyca Kłodzka, 1999
    Wykonawca: K. Machura   Nauczyciel: K. Pacześ
  • I miejsce, Międzyregionalny Festiwal Chórów PSM I i II st. Myślibórz, 1999
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • III miejsce, V Młodzieżowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Mława, 1999
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy uczniów PSM II st. i Chełm, 1999
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • X miejsce, Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Klingenthall, 1999
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • VI miejsce, Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Castelfidardo (Włochy), 1999
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, XVI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Jawor, 1998
    Wykonawca: N. Gorzelnik, M. Wiszowskiego   Nauczyciel: T. Raba-Łytko,M. Jaskuła
  • I miejsce, VII Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława, 1998
    Wykonawca: Katarzyna Piotrowska   Nauczyciel: Julian Czupak
  • III miejsce, III Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe Sanok, 1998
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, XV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Jawor, 1997
    Wykonawca: J. Kuklińska, P. Bajger   Nauczyciel: A. Słowikowski,V.Kwiatkowska
  • I miejsce i Grand Prix, Ogólnopolskim Konkurs Akordeonowy Chełm, 1997
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce, XV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Jawor, 1997
    Wykonawca: A. Białoskórska   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • III miejsce, Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Jawor, 1996
    Wykonawca: K. Kozdrowska, P.Bajger   Nauczyciel: T. Raba-Łytko,V. Kwiatkowsk
  • II miejsce, Międzyregionalny Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Ostrów Wielkopolski, 1996
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • I miejsce, III Festiwal Chórów PSM I i II st. Myślibórz, 1996
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • Udział chóru, Ogólnopolski Turniej Chórów Legnica Cantat 27 Legnica, 1996
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • II miejsce, III Dolnośląski Konkurs Gitary Klasycznej Kępno, 1996
    Wykonawca: B. Kot   Nauczyciel: A. Stachowski
  • III miejsce, II Przegląd Gitarowy Świebodzin, 1995
    Wykonawca: S. Bąk
  • III miejsce, Konkurs Fortepianowy “Z tańcem przez wieki” Kłodzko, 1995
    Wykonawca: M. Opalińska   Nauczyciel: L. Rynkal
  • II miejsce, II Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Myślibórz, 1995
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • III miejsce, Regionalny Konkurs Akordeonowy Kłodzko, 1995
    Wykonawca: B. Kwiatkowska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, IV Przemyski Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl, 1995
    Wykonawca: B. Kwiatkowska
  • I miejsce, III Regionalny Konkurs Zespołów Kameralnych Bystrzyca Kłodzka, 1994
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, IV Kłodzki Konkurs Pianistyczny Kłodzko, 1994
    Wykonawca: M. Suliga   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • III miejsce, II Regionalny Konkurs Zespołów Kameralnych Bystrzyca Kłodzka, 1993
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, II Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej Jelenia Góra, 1993
    Wykonawca: M. Modrzewska, P. Chumikowski   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce, II Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej Jelenia Góra, 1993
    Wykonawca: J. Berg   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • II miejsce, Dolnośląski Konkurs Zespołów Kameralnych Bystrzyca Kłodzka, 1992
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1992
    Wykonawca: U. Legenza   Nauczyciel: A. Słowikowski
  • III miejsce, Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Kłodzko, 1992
    Wykonawca: M. Modrzewska   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce, XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1992
    Wykonawca: M. Kawecka   Nauczyciel: V. Kwiatkowska
  • II miejsce, Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej Jelenia Góra, 1992
    Wykonawca: K. Aptacy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Kłodzko, 1992
    Wykonawca: J. Berga   Nauczyciel: Z. Kowalczyk
  • Grand Prix, XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1992
    Wykonawca: D. Stanek   Nauczyciel: A. Rawska
  • I miejsce, III Międzywojewódzki Konkurs Pianistyczny Nowa Sól, 1992
    Wykonawca: A. Starzyk   Nauczyciel: E. Wójtowiez
  • III miejsce, XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1992
    Wykonawca: A. Jabłońska   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • I miejsce, Dolnośląski Konkurs Pianistyczny Kłodzko, 1992
    Wykonawca: A. Jabłońska   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • III miejsce, X Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1991
    Wykonawca: M. Malec   Nauczyciel: T. Raba-Łytko VI miejsce, X Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1991
    Wykonawca: K. Sobótko, B. Ziober   Nauczyciel: E. Wójtowicz
  • I miejsce, I Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Kłodzko, 1991
    Wykonawca: K. Aptacy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, Wojewódzki Konkurs Gitarowy Głogów, 1991
    Wykonawca: A. Piekarski   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • I miejsce, Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Lubin, 1991
    Wykonawca: A. Piekarski
  • I miejsce, X Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1990
    Wykonawca: Zespół Instrumentalny   Nauczyciel: J. Kuś
  • Nagroda za najlepiej wykonany utwór z akompaniamen, V Dolnośląski Przegląd Chórów Szkół Muzycznych Głogów, 1990
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: Mgr A. Słowikowski
  • I miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: V. Wysocka   Nauczyciel: K. Pacześ
  • I miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: V. Wysocka   Nauczyciel: K. Pacześ
  • III miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: R. Skóra   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • III miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: R. Skóra   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • II miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: P. Rawska   Nauczyciel: K. Pacześ
  • II miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: P. Rawska   Nauczyciel: K. Pacześ
  • III miejsce, Międzywojewódzki Konkurs Pianistyczny Nowa Sól, 1989
    Wykonawca: M. Malec   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, Międzywojewódzki Konkurs Pianistyczny Nowa Sól, 1989
    Wykonawca: M. Malec   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: K. Cieplika   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • II miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: K .Cieplik   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • III miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: D. Szantalewicz   Nauczyciel: A. Ossowski
  • III miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: D. Szantalewicz   Nauczyciel: A. Ossowski
  • I miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: A. Stachowskiego   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • I miejsce, VI Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitar Lubin, 1989
    Wykonawca: A. Stachowski   Nauczyciel: Z. Gumienny
  • III miejsce, Międzywojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1988
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, Międzywojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1988
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1988
    Wykonawca: M. Malec   Nauczyciel: T. Raba – Łytko
  • III miejsce, VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1988
    Wykonawca: M. Malec   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1988
    Wykonawca: K. Stankiewicz   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1988
    Wykonawca: K. Stankiewicz   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1987
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: R. Orski
  • II miejsce, V Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitary Lubin, 1987
    Wykonawca: V. Wysocka, E. Czupak   Nauczyciel: K. Pacześ
  • Grand Prix, Wojewódzkie Prezentacje Muzyki Akordeonowej Kąty Wrocławskie, 1987
    Wykonawca: PSM I st. Lubin
  • III miejsce, V Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitary Lubin, 1987
    Wykonawca: P. Stasiak   Nauczyciel: A. Ossowski
  • II miejsce, Wojewódzkie Prezentacje Muzyki Akordeonowej Kąty Wrocławskie, 1987
    Wykonawca: J. Kosiński   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1987
    Wykonawca: J. Kosiński   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • III miejsce, Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1987
    Wykonawca: B. Dudziak   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, VII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1987
    Wykonawca: A. Woch   Nauczyciel: V. Kwiatkowska
  • II miejsce, Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1987
    Wykonawca: A. Bobińskiego   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1986
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: J. Kwiatkowski
  • II miejsce, Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1986
    Wykonawca: A. Stasiak   Nauczyciel: H. Smorawińska
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1985
    Wykonawca: J. Strama   Nauczyciel: D. Wardęga
  • III miejsce, III Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gita Lubin, 1985
    Wykonawca: E. Czupak   Nauczyciel: K. Pacześ
  • III miejsce, III Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1984
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy   Nauczyciel: R. Orski
  • II miejsce, Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1984
    Wykonawca: M. Stefanowicz   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, III Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1984
    Wykonawca: J. Wawnich   Nauczyciel: R. Orski
  • II miejsce, VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1984
    Wykonawca: Chór
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1984
    Wykonawca: A. Rzepackiej   Nauczyciel: L. Sobótko
  • II miejsce, VII Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1983
    Wykonawca: Zespół Akordeonowy
  • II miejsce, I Wojewódzki Konkurs Gry na Instrumentach Dętych Legnica, 1983
    Wykonawca: R. Danielkiewicz
  • III miejsce, III Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Złotoryja, 1983
    Wykonawca: M. Stefanowicz   Nauczyciel: T. Raba-Łytko
  • II miejsce, II Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów, 1983
    Wykonawca: M. Błachnio
  • III miejsce, I Wojewódzki Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Gitary Lubin, 1983
    Wykonawca: E. Czupak, M. Będkowski, K. Kossowsk
  • I miejsce, I Wojewódzki Konkurs Gry na Instrumentach Dętych Legnica, 1983
    Wykonawca: B. Krzemień
  • III miejsce, IV Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1980
    Wykonawca: Zespół Skrzypcowy
  • Wyróżnienie, Centralna Olimpiada Artystyczna Warszawa, 1980
    Wykonawca: L. Rynkal
  • III miejsce, V Międzywojewódzki Konkurs Chórów Szkół Muzycznych Żagań, 1980
    Wykonawca: Chór   Nauczyciel: H. Chęcińska
  • II miejsce, III Wojewódzki Konkurs Zespołów Kameralnych Głogów, 1979
    Wykonawca: Chór i Zespół Akordeonowy
  • I miejsce, Ogólnopolski Turniej Pianistyczny Żagań,
    Wykonawca: K. Mańczak   Nauczyciel: D. Gumienna
  • I miejsce, Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Głogów,
    Wykonawca: A. Bobińskiego   Nauczyciel: J. Kwiatkowski