Osiągnięcia

Zdobyte nagrody, osiągnięcia

Rok:

  • II miejsce - średnia grupa wiekowa, II Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy
    Lubań, 2004
    Wykonawca: Piotr Zembroń Nauczyciel: Julian Kwiatkowski

  • I miejsce - średnia grupa wiekowa, II Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy
    Lubań, 2004
    Wykonawca: Dorota Wilczek Nauczyciel: Zbigniew Kowalczyk

  • "Srebrny Anioł", V Dolnośląskie Kolędowanie
    Świdnica, 2004
    Wykonawca: Chór Nauczyciel: Andrzej Słowikowski

  • Wyróżnienie, Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
    ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Tomasz Śliwowski Nauczyciel: Lidia Rynkal

  • Wyróżnienie, Konkurs "Muzyka Polska"
    Jelenia Góra, 2003
    Wykonawca: Dorota Dziuruń Nauczyciel: E. Wójtowicz - Kwiatkowska

  • Wyróżnienie, V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
    ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Agnieszka Szarowska Nauczyciel: Andrzej Słowikowski

  • Wyróżnienie, V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
    ZSM Legnica, 2003
    Wykonawca: Wojciech Oleksyn Nauczyciel: E. Wójtowicz - Kwiatkowska

  • Wyróżnienie, Konkurs "Mój instrument i ja"
    MCK Legnica, 2003
    Wykonawca: Daria Korko i Anna Dominik Nauczyciel: Ryszard Wachowski

  • III miejsce, X Prezentacje Młodych Skrzypków
    Bystrzyca Kł., 2003
    Wykonawca: Daria Korko, Anna Dominik Nauczyciel: Ryszard Wachowski

  • III miejsce, "Gitariada Kłodzka"
    Kłodzko, 2003
    Wykonawca: Paweł Piękny Nauczyciel: Arkadiusz Stachowski

Sierpie 2019
PWŚCZPSN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

najbliższe wydarzenie:
Brak następnych
wydarzeń

21
Ważne powiadomienia: 3

Lista kandydatow przyjętych do nauki na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na tablicy ogloszeń w budynku placowki.

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września. Harmonogram znajduje się w zakładce lista newsów.

Informacje dotyczące Ochrony Danych Osobowych w PSM I st. w Lubinie znajdują się w zakładce BIP (Biuletynie Informacji Publicznej) oraz w plikach do pobraniach.

Miejsce:
Termin:
Godzina:
Uczestnicy:
Nauczyciel: