Osiągnięcia

Zdobyte nagrody, osiągnięcia

Rok:

  • II MIEJSCE, VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
    Lubań, 2011
    Wykonawca: Bartosz Rogacki IV c6 Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski

  • II MIEJSCE, VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
    Lubań, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6 Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski

  • II MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin - Legnica - Głogów - Wałbrzych - Kłodzko
    Lubin, 2011
    Wykonawca: Bartosz Rogacki IV c6 Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski

  • I MIEJSCE, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin - Legnica - Głogów - Wałbrzych - Kłodzko
    Lubin, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6 Nauczyciel: mgr. Julian Kwiatkowski

  • Finalista, Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
    Warszawa, 2011
    Wykonawca: Wojciech Grzeliński V c6 Nauczyciel: mgr Dariusz Gruszecki

  • Finalista, Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów CEA
    Warszawa, 2011
    Wykonawca: Krystian Kania IV c6 Nauczyciel: mgr Julian Kwiatkowski

  • Wyróżnienie, II Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej
    Skierniewice, 2011
    Wykonawca: Kacper Tomczyszyn II c6 Nauczyciel: mgr Elżbieta Wójtowicz - Kwiatkowska

  • II MIEJCE, IX Międzyszkolny konkurs na miniaturę
    Zgorzelec, 2011
    Wykonawca: Adrianna Pielech III c6 Nauczyciel: mgr Bartosz Krechowiec

  • Wyróżnienie, VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy Lubin - Legnica - Głogów - Wałbrzych - Kłodzko
    Lubin, 2011
    Wykonawca: Zespół akordeonowy Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk

  • III MIEJSCE, XIV Konfrontacje Akordeonowe (ogólnopolskie)
    Gorlice, 2011
    Wykonawca: Aleksandra Merena III c6 Nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk

Listopad 2019
PWŚCZPSN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

najbliższe wydarzenie:
Popis uczniów klasy skrzypiec mgr R. Wachowskiego
(20.11.2019)

19
wtorek
Ważne powiadomienia: 3

Przesłuchanie techniczne uczniów klasy fortepianu 2019

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-18
Godzina: 14:00
Uczestnicy: Uczniowie klas III - VI c6 i II - IV c4
Nauczyciel: wszyscy nauczyciele fortepianu

Przesłuchanie techniczne uczniów klasy fletu i klarnetu

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-13
Godzina: 14:30
Uczestnicy:
Nauczyciel: Nauczyciele fletu i klarnetu

Popis klasy fortepianu mgr A. Słowikowskiego

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-15
Godzina: 16:00
Uczestnicy:
Nauczyciel: A. Słowikowski

Popis klasy fortepianu mgr D. |Słowikowskiej - Juszczak i mgr V. Kwiatkowskiej

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-13
Godzina: 17:00
Uczestnicy:
Nauczyciel: D. Słowikowska i V. Kwiatkowska

Popis uczniów klasy skrzypiec mgr R. Wachowskiego

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-20
Godzina: 17:00
Uczestnicy:
Nauczyciel: R. Wachowski

Ślubowanie uczniów klas pierwszych c6 i c4

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-25
Godzina: 16:00
Uczestnicy: Uczniowie klas pierwszych obu cykli
Nauczyciel: I. Szymczyk - Dynak i D. Gumienna

Przesłuchanie techniczne uczniów klasy skrzypiec i wiolonczeli

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-28
Godzina: 15:00
Uczestnicy: Uczniowie klas skrzypiec i wiolonczeli
Nauczyciel: R. Wachowski, A. Szpil, K. Dragan

W związku z przesłuchaniami technicznymi pianistów w dniu 18 listopda 2019r nie odbeda sie zajęcia z następującymi nauczycielami: Dorotą Gumienną,Dorotą Słowikowską-Juszczak,Moniką Jaskulą,Violettą Kwiatkowską,Karoliną Wróblewską-Borowską, Andrzejem Słowikowskim.

W dniach 18-22 listopada (poniedziałek-czwartek) zajęcia z Panią Dorotą Gumienną zostają odwołane.

Informacje dotyczące Ochrony Danych Osobowych w PSM I st. w Lubinie znajdują się w zakładce BIP (Biuletynie Informacji Publicznej) oraz w plikach do pobraniach.

Popis uczniów klasy skrzypiec mgr R. Wachowskiego

Miejsce: PSM I st. w Lubinie
Termin: 2019-11-20
Godzina: 17:00
Uczestnicy:
Nauczyciel: R. Wachowski