Aktualności

Popis klasowy

15.12.2004

W dniu 08 grudnia 2004 r. w murach Galerii OK. "Wzgórze Zamkowe" odbył się popis klasowy uczniów Doroty Gumiennej, Zbigniewa Gumiennego, Agnieszki Gorajskiej – Łyszczarz, Krystyny Pacześ i Arkadiusza Stachowskiego.

Popis rozpoczął się pokazem uczniów klasy I, którzy zaprezentowali obrazek muzyczny – "Światła", a następnie wraz z klasą IV wykonali dwie piosenki "Choinka" i "Chojka" wprowadzając wszystkich w nastrój zbliżających się świąt.

Ogółem w koncercie zaprezentowało się 18 solistów z klas gitary, fletu, fortepianu i skrzypiec. Na wyróżnienie zasługują Aleksandra Pechytiak i Natalia Trochanowska, które w klasie fletu pracują pod kierunkiem Agnieszki Gorajskiej – Łyszczarz, Adam Stasiak – jako solista i w duecie gitarowym z Pawłem Pięknym z klasy Zbigniewa Gumiennego, duet gitarowy Magdalena Kubajewska i Małgorzata Cybulska z klasy Arkadiusza Stachowskiego, Patrycja Weiss i Kamila Kulczycka z klasy skrzypiec Krystyny Pacześ oraz wspomniana na wstępie klasa I prowadzona przez Dorotę Gumienną. Koncert ponownie zgromadził sporą publiczność, która nagradzała każdego uczestnika gorącymi oklaskami.

Nie jest to ostatnia prezentacja naszych wychowanków w tym roku, gdyż już w niedzielę 19 grudnia 2004 r. o godz. 11.30 również w Galerii Zamkowej uczniowie zagrają w koncercie charytatywnym, z którego dochód przekażemy dzieciom z porażeniem mózgowym z koła Towarzystwa Przyjaciół dzieci w Lubinie. Dla tych dzieci graliśmy również dwa lata temu – zebraliśmy i przekazaliśmy kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Wierzymy, że i tym razem darczyńcy nas nie zawiodą.

Wszystkich na ten koncert serdecznie zapraszamy.

AS

Luty 2020
PWŚCZPSN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

najbliższe wydarzenie:
Brak następnych
wydarzeń

28
pi
Ważne powiadomienia: 3

28 lutego(piątek) o godz.18.00 w Centrum Kultury Muza w Lubinie będziemy świętować 250 Urodziny Ludwika van Beethovena. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, Rodziców i Przyjaciół szkoły na muzyczną ucztę. W koncercie wezmą udział nasi uczniowie oraz zespół kameralny reprezentujący Dolnośląskie Salony Muzyczne.

Informacje dotyczące Ochrony Danych Osobowych w PSM I st. w Lubinie znajdują się w zakładce BIP (Biuletynie Informacji Publicznej) oraz w plikach do pobraniach.

Szanowni Rodzice, uczniowie. Istnieje możliwość nabycia płyty DVD z Koncertu Noworocznego. Informacja w sekretariacie szkoły.

Miejsce:
Termin:
Godzina:
Uczestnicy:
Nauczyciel: