Aktualności

Spotkanie literacko - muzyczne

08.11.2003

W dniu 16 października w Domu Dziennego Pobytu „Senior” odbyło się spotkanie literacko muzyczne. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły.

W dniu 16 października w Domu Dziennego Pobytu „Senior” odbyło się spotkanie literacko muzyczne. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły.
Poetycką cześć spotkania wypełniły wiersze o treściach refleksyjnych, recytowane przez autorów: Beatę Woźniak, Teresę Konopnicką, Halinę Wolińską i Zbigniewa Kroczyńskiego. Poezja, przeplatana muzyką fortepianową i skrzypcową, w wykonaniu uczniów PSM I st. w Lubinie spotkała się z serdecznym przyjęciem słuchaczy – kilkunastoosobowym audytorium Seniorów. Zachwyt wzbudził Walc a – moll F. Chopina w wykonaniu „na trzy ręce” (Aleksandra Wiorek miała gips na lewej ręce, grała ze swoim nauczycielem p. Teresą Rabą – Łytko.
W koncercie dla seniorów zaprezentowali się: Daria Korko (skrzypce), rodzeństwo Jakub i Marcin Pleśniak (fortepian), Monika Zelent (skrzypce), Anna Dominik (skrzypce), Katarzyna Trepiak (fortepian), Tomasz Śliwowski (fortepian) i Aleksandra Wiorek (fortepian). Uczniów przygotowali: Teresa Raba – Łytko, Krystyna Pacześ, Dorota Gumienna, Lidia Rynkal i Ryszard Wachowski. Akompaniowała skrzypkom Lidia Rynkal a wykonawców prezentowała Teresa Raba – Łytko.
Ekipa koncertowa została ugoszczona ciasteczkami, herbatą i kawą oraz zaproszona na następne spotkanie w „Seniorze”.

Teresa Raba - Łytko

Lipiec 2020
PWŚCZPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

najbliższe wydarzenie:
Brak następnych
wydarzeń

9
czwartek
Ważne powiadomienia: 4

Drodzy Absolwenci!!! W związku z zakończeniem roku szkolnego prosimy o rozliczenie się ze szkołą. Biblioteka szkolna- komplet nut i podręczników zostawiamy w reklamówce w wyznaczonym miejscu na stoliku z kartką, na której piszemy imię nazwisko, data oddania. Termin 23-24 czerwca 2020r. w godz. 15-17. Stroje chóralne – w pokrowcach oraz podpisane (na kartce imię i nazwisko). Termin do 23-24 czerwca 2020r.(wtorek-środa) godz. 15-17. Instrumenty szkolne oddajemy z poświadczeniem dokonanego przeglądu w serwisie instrumentów. Termin zwrotu instrumentu do szkoły najpóźniej do 28 sierpnia 2020r. Datę oddania należy ustalić z sekretariatem szkoły w godz. 8-14. Tel. 76/842-14-59.

Drodzy uczniowie i Rodzice klas I - V c6 oraz I - III c4 Prosimy o pozostawienie w domu na okres wakacji wypożyczonych z biblioteki nut i podręczników oraz szkolnych instrumentów. Stroje chóralne w okresie wakacji przechowujemy w domu w pokrowcach.

Dyrektor PSM I st. w Lubinie informuje, że od 1 marca rozpoczęła się rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja będzie trwać do dnia poprzedzającego badanie o przydatności do nauki w szkole. Badania przydatności wraz z lekcja przygotowawczą odbędzie się 19 czerwca 2020r. Prosimy o kontakt kandydatów ze szkołą w przypadku braku informacji mailowej lub telefonicznej z naszej strony o terminie badania i lekcji przygotowawczej. Informacja o rekrutacji,Regulamin rekrutacji i przyjęć oraz wniosek dla kandydata znajduje w zakładce \"Ważne dokumenty\".

Informacje dotyczące Ochrony Danych Osobowych w PSM I st. w Lubinie znajdują się w zakładce BIP (Biuletynie Informacji Publicznej) oraz w plikach do pobraniach.

Miejsce:
Termin:
Godzina:
Uczestnicy:
Nauczyciel: